„Poznajemy emocje i uczymy się sobie z nimi radzić”.
Dzieci z grup przedszkolnych poznały emocje jakie mieszkają w każdym z nas. Wiedzą już, że mogą odczuwać radość, smutek, złość czy strach. Każda z tych emocji jest ważna i potrzebna w życiu. Z każdą z nich musimy nauczyć się sobie radzić.
Nasze przedszkolaki już to wiedzą!
Dziękujemy Pani Ani za przeprowadzenie interesujących zajęć, a przedszkolakom za wspaniałe rysunki pełne emocji! 
Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach współpracy naszej szkoły ze SCWEW Świdnik.











