Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Konkurs „Pięciobój zawodowy”

17 kwietnia uczniowie klasy ósmej Jan, Dawid i Szymon wzięli udział w drugim etapie konkursu „Pięciobój zawodowy” organizowanego przez ZSTK w Lublinie.
Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności w rywalizacji z uczestnikami z innych szkół.
🥉Jan Okoń zdobył trzecie miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! 👏

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *