Strona główna » Konkurs „Pięciobój zawodowy”
17 kwietnia uczniowie klasy ósmej Jan, Dawid i Szymon wzięli udział w drugim etapie konkursu „Pięciobój zawodowy” organizowanego przez ZSTK w Lublinie.
Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności w rywalizacji z uczestnikami z innych szkół.
Jan Okoń zdobył trzecie miejsce.Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! 