22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi poprzez drużynowy konkurs wiedzy o otaczającej nas przyrodzie.
Podczas wykonywania zadań było mnóstwo zabawy oraz zdrowej rywalizacji, ponieważ wygrywają najszybsi!
Gratulujemy naszym uczniom i zachęcamy WSZYSTKICH, by o NASZĄ ZIEMIĘ dbać każdego dnia!





