„Już za rok egzamin” 21.05 uczniowie klasy 7 wzięli udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „Już za rok egzamin”. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. W szczególności Jaśkowi, który zajął I miejsce! Opublikowano w Aktualności i Strona główna Poprzedni post Konkurs „Mistrz Matematyki” Nie ma nowszych postów Wróć do bloga
Komentarze są zablokowane, ale trackback i pingback jest włączony.