Dnia 6 maja w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie szkolnego konkursu ,,Chroń Morze razem z nami” realizowanego w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego,, Aktywni Blekitni – szkoła przyjazna wodzie”.
Wydarzenie miało szczególną oprawę ponieważ odwiedzili nas wyjątkowi goście.
• Pani Wójt Gminy Mełgiew Magdalena Wójcik, która zawsze wspiera nasze proekologiczne inicjatywy.
•Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie Pan Marcin Troć, który przybliżył nam, jak ważne jest mądre zarządzanie wodą w naszym regionie.
Podczas uroczystości nagrodziliśmy najbardziej zaangażowanych uczniów, którzy wykazali się wiedzą ekologiczną.
Gratulujemy wszystkim!
,,Woda to życie – dbajmy o nią razem”.
To hasło towarzyszy nam przez cały czas trwania programu.
Dziękujemy Pani Wójt oraz przedstawicielom Wód Polskich za obecność, inspirujące wskazówki i wspólne świętowanie naszych sukcesów.









